Uudised

Abivahendikeskus asub uuel aadressil!

Lugupeetud Kliendid!
 

Teatame, et Tallinnas meil enam esindust ei ole, küll aga teenindame Harjumaa, Tallinna kliente ka edaspidi. Meie töötajad viibivad igal nädalal 1-2 päeva Tallinnas ja kõik tooted toimetame ilma lisatasuta teile otse koju ja riikliku soodustusega ostu- laenutuse puhul toimub teie juures ka dokumentide vormistamine. Seega on võimalik teostada kõik protseduurid kodust lahkumata.

 

Meie uus esindus ja müügipunkt asub aadressil: Pargi 25, Jõhvi, Ida-Virumaa.

 

Uute kohtumisteni

ComboFit Käsi- jalg trenažööri laenutus

Abivahendikeskus-el on heameel teatada, et alustasime Giger MD Combofit seadme laenutuse pakkumisega.  Trenažöör on mõeldud käte ja jalgade treeninguks ning patenteeritud lahendusena stimuleerib seade ka närvisüsteemi. Riigipoolse soodustusega toote ostuks on vajalik teha Sotsiaalkindlustusamet-ile eritaotlus, mille vormi leiate SIIT

 

Invaabivahendite Laenutus riikliku soodustusega

hooldusvoodi, abivahendite laenutus, invaru

Abivahendikeskus alustas alates 01.01.2016 invatoodete laenutuse pakkumisega. Kõikide renditoodete varuosad ja remont on tasuta. Võimalik ka abivahendite transporditeenus koos toote kasutus juhendusega.
Garanteerime soodsa hinna ja kvaliteetsed tooted.

Soodustingimustel abivahendite eraldamise tingimused alates 01.01.2016

Abivahendite süsteemi korraldus

Alates 01.01.2016 muutub põhjalikult sotsiaalvaldkonna abivahendite teenuse korraldus, muutes teenuse inimesele kättesaadavamaks ning asjaajamise kiiremaks.

Isikliku abivahendi kaart

Alates 1. jaanuarist 2016 võtab uute isikliku abivahendi kaardi taotlusi vastu Sotsiaalkindlustusamet (edaspidi SKA). Samuti hakkab Sotsiaalkindlustusamet vajadusel väljastama kaardi duplikaate.

Pages